Všetky naše huby, ktoré predávame pod obchodnou značkou DR. huby, resp. gomba DR., pochádzajú z ekologického hospodárstva rodiny Szondi v Maďarsku, blízko mesta Nyíregyháza. Celý proces pestovania húb prebieha v uzavretom priestore, v ktorom sú nastavené ideálne podmienky (teplota, vlhkosť, svetlo a pod.) zvlášť pre každý druh húb. Pri pestovaní sa nepoužívajú žiadne chemikálie a vzhľadom na uzavretý priestor sa k hubám nedostanú kontaminujúce látky. Výroba získala v roku 2022 certifikát BIO kvality na 6 výrobkov a pravidelné kontroly zo strany certifikačných orgánov zaručujú vysokú kvalitu produktov.
Huby sa priamo na mieste sušia a rozomelú. Na mieste sa plnia aj práškové substancie do obalov, kapsuly a výťažky sa vyrábajú v zmluvnej farmaceutickej firme.

Huby sa pestujú v uzatvorených pestovateľských kontajneroch

Ručný zber, šetrné sušenie a spracovanie je zárukou vysokej kvality finálnych produktov. A práve v tomto bode sa stretli filozofie obchodných partnerov, tak pána Szondi, ako aj našej spoločnosti, ktorá si už pri založení vytýčila za cieľ priniesť na slovenský trh výživové doplnky, ktoré vynikajú svojou kvalitou a spĺňajú najprísnejšie kritériá kladené na ľudskú výživu. Našim spoločným cieľom je, aby sa táto značka, podobne ako v Maďarsku, stala synonymom kvality výrobkov aj na Slovensku. Intenzívne pracujeme na tom, aby sa stala zárukou kvality, spoľahlivosti a zdravého životného štýlu.