Zodpovednosť

 Zodpovednosť výrobcu obalov

kartony

My, v spoločnosti verdeline s.r.o. sa snažíme pracovať a tvoriť tak, aby naša činnosť znamenala pre prírodu čím menšiu záťaž. Napriek tomu, že sme značne limitovaní platnou legislatívou v oblasti balenia výživových doplnkov, snažíme sa využívať materiály, ktoré najlepšie zapadnú do našej filozofie. Od júna 2020 sme začali miesto PP fľaštičiek používať PET fľaštičky, ktoré sa dajú úplne recyklovať, a to aj viackrát. Štítky na výrobkoch sú vyrobené na báze hliníkovej fólie a po použití sa ľahko dajú z fľaštičiek odstrániť a recyklovať.

Zásielky odosielané cez e-shop balíme najmä do krabíc z recyklovaného papiera a na ochranu tovaru - plnenie používame výlučne hodvábny papier, alebo vlnu z kartónov, ktorá sa vyrába z použitých obalov priamo v našej spoločnosti.  

Od júla 2020 už neposielame faktúry za tovar v papierovej forme. Prešli sme k elektronickej fakturácii, ktoré odosielame mailom.

Obaly

 

Právne vyhlásenie

1. Účinky našich výrobkov sa môžu líšiť u každého užívateľa. Naše produkty nie sú určené na prevenciu alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia alebo vážnej choroby.
2. Články na blogu môžu pochádzať aj z externých zdrojov a nie vždy odzrkadľujú naše názory a stanoviská. Obsah pochádzajúci z cudzích zdrojov je zverejnený len na účely edukácie, alebo len pre zaujímavosť a na spestrenie poskytovaných informácií a článkov pre návštevníka. 


Podporujeme

verdeline by sme nepovažovali za správny projekt, keby sme sa zároveň nezúčastňovali aj dobročinnosti: podporujeme niektoré vybrané charitatívne organizácie a okrem toho v prípade potreby dodávame naše výrobky zadarmo tam, kde veríme, že pomôžu. Už tradične, každý rok organizujeme akciu "Jarná akcia pre DSS-ky".

Cevenynos

 

 

 


Sponzorujeme

Peter Pintér - športovec - Powerlifter (FB stránka)

Powerlifting