0

Cart

sk
0

Cart

DomovČasto kladené otázky (FAQ)

Môžem objednávať aj telefonicky alebo inak?

Samozrejme, zavolajte nám na číslo +421 905 659 994 a nadiktujte nám o ktoré výrobky máte záujem, svoje kontaktné údaje a dodaciu adresu. Okrem toho môžete objednávať aj mailom, cez chat (vpravo dole na stránke) alebo aj cez kontaktný formulár. Po spracovaní objednávky Vám zašleme email s potvrdením.


Môže mi kuriér doručiť balík po 17-tej hodine, keď už budem doma?

Kuriérske služby sa riadia vlastnými pravidlami rozvozu, ktoré my nevieme ovplyvniť a nemáme detailné informácie o pohybe zásielky. Kuriér pred doručením Vám často zavolá, a občas adresát obdrží mailom kontakt na kuriéra, takže je to na osobnej dohode medzi Vami a kuriérom, kedy Vám bude balík doručený. Z uvedeného dôvodu Vás prosíme, aby ste nám do objednávky nepísali želaný čas doručenia balíka.


Som v Štúrove, môžem objednaný tovar prevziať osobne?

Áno, na našom výdajnom mieste pre eshop. Podrobné informácie nájdete na tomto odkaze.


Ako môžem reklamovať výrobok?

Výživový doplnok môžete reklamovať až do uplynutia dátumu spotreby. Čiže ak sa Vám nepozdáva kvalita, vôňa alebo čerstvosť výrobku, môžete nám ho vrátiť poštou. Ak je reklamácia odôvodnená – teda ak naozaj výrobok nie je v poriadku – bez problémov Vám ho obratom vymeníme. Je však dôležité, aby ste výrobky skladovali v podmienkach, aké majú uvedené na obale, inak nemôžeme zaručiť ich nezávadnosť. V každom prípade je však najlepšie okamžite kontaktovať náš zákaznícky servis a určite vyriešime situáciu tak, aby ste boli spokojný. Viac informácii nájdete v našich všeobecných obchodných podmienkach.


Môžem výrobky vrátiť aj bez udania dôvodu?

Áno, zo zákona máte na to 14 dní – my sme Vám túto lehotu predĺžili na 30 dní. Prosím, berte však do úvahy, že takto vrátené výrobky nemôžu byť používané, teda nemôže byť porušená garančná známka. Ak už ste výživový doplnok konzumovali a niečo Vám na ňom začalo vadiť, treba postupovať ako pri reklamácii. Opäť najprv odporúčame zavolať alebo napísať na náš zákaznícky servis a spolu určite nájdete najlepšie možné riešenie.


Tovar sa mi poškodil pri preprave, čo mám robiť?

Za poškodenie tovaru pri preprave zodpovedá prepravná spoločnosť – preto sa vždy odporúča si skontrolovať výrobky pri prevzatí a ak nie sú v poriadku, treba spísať protokol s kuriérom, ktorý Vám ich doručil. Samozrejme je nám jasné, že nie každý si rovno pred kuriérom rozbaľuje balíčky, preto ak sa Vám niečo takéto nepríjemné stalo, dajte nám vedieť okamžite po doručení (odporúčame odfotiť vnútrajšok balíka) a my sa postaráme o nápravu. Ak by bol balíček doručovaný už poškodený, máte právo ho odmietnuť a na ďalšom postupe sa dohodneme.