0

Cart

sk
0

Cart

DomovUžitočné informácie o nákupe a registrácii

Registrácia a nákup

V tomto eshope môžete nakupovať bez registrácie (bez vytvorenia užívateľského účtu), alebo s registráciou (s vytvorením užívateľského účtu)

V eshope môžu nakupovať kupujúci zo všetkých krajín EÚ (prípadné výnimky sú uvedené v dokumente Obchodné podmienky – Čl. VI. Dodacie podmienky).

Nerozlišujeme súkromnú alebo firemnú registráciu. Ak ste si vytvorili účet ako súkromná osoba a chcete nakúpiť na firmu (spoločnosť/podnikateľ a i.) stačí v adresári vytvoriť adresu s identifikačnými údajmi firmy (meno/obchodné meno a IČO – prosím majte na zreteli, že bez uvedenia IČO firmy sa na objednávku prihliada, ako na objednávku spotrebiteľa, bez ohľadu na to, že bol uvedený nejaký názov firmy). V prípade vytvorenia objednávky z tejto firmy už bude faktúra vystavená na túto firmu. Prosíme dávajte však na to pozor, lebo v tomto prípade sa na kupujúceho v zmysle Všeobecných obchodných podmienok prihliada ako na “kupujúceho podnikateľa” v zmysle Obchodných podmienok!

REGISTRÁCIA sa však oplatí! Prečo? Pre registrovaných zákazníkov sa poskytujú zľavy v zmysle Všeobecných obchodných podmienok, a to nasledovne:

5% – ak registrovaný zákazník nakúpi za viac ako 100,- EUR, alebo súčet jeho doterajších nákupov presiahne túto hranicu, získava stálu zľavu 5%, ktorá bude poskytovaná na všetky jeho budúce nákupy.
10% – ak registrovaný zákazník nakúpi za viac ako 300,- EUR, alebo súčet jeho doterajších nákupov presiahne túto hranicu, získava stálu zľavu 10%, ktorá bude poskytovaná na všetky jeho budúce nákupy.
Tieto zľavy sa neposkytujú na akciové a zľavnené výrobky.


Osobný odber tovaru

V prípade, že bývate v Štúrove, alebo na okolí, resp. sa tu zdržiavate, môžete si objednaný tovar vyzdvihnúť osobne na našom výdajnom mieste na adrese: Hasičská 13A, 943 01 Štúrovo. Pri nákupe tovaru v eshope si v košíku, alebo pokladni vyberte možnosť “Osobný odber na adrese Hasičská 13A, 943 01 Štúrovo“, otvoria sa Vám možnosti platby, a to: “bankovým prevodom”, alebo “hotovosťou pri prevzatí”.
1.) Ak ste si vybrali možnosť “Bankovým prevodom” postupujte v zmysle pokynov, ktoré ste obdržali emailom a uhraďte čiastku s príslušným VS. Tovar je možné prevziať až po pripísaní prostriedkov na účet predávajúceho. O čase prevzatia budete upovedomení emailom, alebo telefonicky, preto vždy počkajte na našu výzvu, prosím.
2.) Ak ste si vybrali možnosť “Hotovosťou pri prevzatí” O čase prevzatia budete upovedomení emailom, alebo telefonicky, preto vždy počkajte kým sa Vám ohlásime, prosím. Dôležité upozornenie: akceptujeme len hotovostnú platbu. Je nám ľúto, ale bankovou kartou sa pri osobnom prevzatí nedá zaplatiť za tovar.
Tovar sa vydáva len cez pracovné dni, spravidla do 2 hodín po objednaní (pri platbe v hotovosti), alebo pripísaní prostriedkov na náš účet (pri bankovom prevode).
Tovar je možné prevziať až po obdržaní výzvy na prevzatie !


Zľavové kupóny

V prípade, že vlastníte zľavový kupón, môžete si uplatniť zľavu z ceny nákupu, a to v nominálnej hodnote uvedenej na kupóne (je uvedená ako suma v eurách, alebo výška zľavy v percentách). Aby sa Vám z hodnoty nákupu odpočítala príslušná hodnota kupónu, treba zadať číslo kupónu v príslušnej kolónke (Kód kupónu), potvrdiť tlačítkom “Použiť kupón”, a to ešte pred odoslaním objednávky. Kupón môžete uplatniť pri akomkoľvek nákupe bez ohľadu na jeho výšku. Neodporúčame však použitie darčekovej poukážky (na ktorej je vyznačená suma v EUR) pri nákupe nižšej hodnoty ako je suma uvedená na kupóne, pretože po zadaní čísla kupónu sa tento automaticky zneplatní a strácate nárok na zvyšnú nevyužitú sumu. Kupón je možné použiť len jedenkrát, a to do dátumu platnosti uvedeného na kupóne. Pri jednom nákupe sa môže použiť len jeden kupón. Po použití sa kupón automaticky zneplatní. Dbajte na to, aby sa k číslu nepoužitého kupónu nedostala neoprávnená osoba !

Prosím majte na zreteli skutočnosť, že použitím zľavového kupónu si uplatňujete zľavu z predajnej ceny tovaru a nie je to forma platby, teda je to právo na získanie zľavy v nominálnej hodnote kupónu. V prípade, že si uplatníte zľavu a predajná cena tovaru sa zníži pod hranicu 39,- EUR sa k predajnej cene pripočítava aj poplatok za doručenie a tiež poplatok za prípadnú dobierku. Pre detaily viď dokument “Obchodné podmienky” Článok II. ods. Zľavový kupón.


Firemné darčeky – Podnikové benefity

Chcete potešiť svojich zamestnancov či partnerov ?
Na rôzne firemné výročia, podujatia, oslavy, alebo len tak pre Vašich zamestnancov, zákazníkov a obchodných partnerov si môžete zakúpiť naše darčekové balíčky. Môžeme Vám ponúknuť naše obaly, do tých najmenších sa zmestia dva-tri výrobky a do tých najväčších až 10-12 rôznych druhov. Môžeme však zabaliť aj do Vami dodaných obalov. Navyše do balíčkov môžete pridať aj naše darčekové poukážky – kupóny v stanovenej hodnote. V závislosti od množstva, radi Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku.


Predajné ceny v eshope

Všetky ceny v eshope sú konečné. Predávajúci nie je platiteľom DPH.