O nás

Onas

Naša spoločnosť, verdeline s.r.o. je slovenský výrobca výživových doplnkov, bola založená v roku 2019. V roku 2021 sme sa pretransformovali na rodinnú firmu, v ktorej pracujú odborníci, ktorí dlhé roky boli zamestnaní v odboroch výroby a distribúcie výživových doplnkov, potravín a kozmetiky.

Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 2020, tesne pred vypuknutím najväčšej pandemickej krízy. Síce pandémia nás prinútila sa prispôsobiť krízovým trhovým podmienkam a dodávať výrobky - najmä jednozložkové vitamínové prípravky - s predajom ktorých sa v našej prvotnej koncepcii v takom širokom spektre nepočítalo, ale do nášho predajného portfólia sa už postupne vracajú a zaraďujú výrobky na báze rastlín, nutraceutikálne výrobky, bioprodukty a taktiež prírodná kozmetika. V nových produktových radoch sa už v plnom rozsahu odzrkadľuje naša filozofia, ktorú sme si pri založení zvolili

: green line of supplements  =  : zelená línia výživových doplnkov

Začiatkom roka 2023 sme pristúpili k rozsiahlej modernizácii našich skladov a pribudla výroba výživových doplnkov. Vyrábame vlastnú produktovú radu pod obchodnou značkou verdeline a taktiež ponúkame výrobu privátnych značiek. V našej produktovej rade sa v súčasnosti nachádza viac ako 80 výrobkov. Do nášho portfólia pribudli v marci aj BIO huby z ekologického pestovania v Maďarsku. Napriek tomu, že sme spustili výrobu výživových doplnkov, niektoré komodity naďalej kupujeme od našich osvedčených dodávateľov z EÚ a Spojeného kráľovstva. Samozrejme našich dodávateľov naďalej dôkladne overujeme.

Predchádzať ochoreniam a budovať si imunitu je lepšie a účinnejšie ako začať bojovať až keď sme už chorobe podľahli. Preto chceme aj svojimi výrobkami a článkami na tieto témy prispieť k rozšíreniu zdravého životného štýlu medzi našimi zákazníkmi. Súčasťou našich služieb je aj poradenstvo o správnom použití jednotlivých produktov. Našim cieľom je dodávať na slovenský trh certifikované výživové doplnky, ktoré vynikajú svojou kvalitou a spĺňajú najprísnejšie kritériá kladené na výživové doplnky. Vo výrobe sú implementované tie najprísnejšie kritériá správnej výrobnej praxe (GMP).

 

Vitamíny a výživové doplnky verdeline sú tou najsprávnejšou voľbou pre Vaše zdravie a celkovú pohodu!
Ak si naše výrobky získali Vašu priazeň, podeľte sa s Vašimi skúsenosťami aj s rodinou, alebo priateľmi.

 

Výroba privátnej značky - viac informácií nájdete na https://verdeline.eu

 

Spolocnost
Sídlo spoločnosti:

verdeline s.r.o.
Hasičská 13A
943 01 Štúrovo
Slovenská republika

IČO: 52 331 989
IČ DPH: SK2120981115
Registrácia: OR OS Nitra, Odd.: Sro, Vl. č.: 55756/N

Bankové spojenie:

Bankový účet: Fio banka, a.s. Bratislava
IBAN: SK42 8330 0000 0026 0190 6579
BIC: FIOZSKBA

Bankový účet v CZK: Fio banka, a s. Praha
IBAN: CZ31 2010 0000 0026 0190 6579
BIC: FIOBCZPP

Obchodná kancelária
Hasičská 13A
943 01 Štúrovo
Tel.: +421 940638045
info@verdeline.eu